امروز‌ : سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - الثلاثاء ۵ جماد ثاني ۱۴۳۹ - Tuesday 20 February 2018
جستجو در سایت :
درخت یعنی اکسیژن، یعنی آب، یعنی رودخانه، یعنی غذا، یعنی زندگی ............................. احترام به طبیعت احترام به زندگیست و احترام به زندگی احترام به خالق است .......................... بیایید هوایی پاک و آسمانی آبی را به کودکانمان هدیه کنیم ......................... استفاده از وسایل نقلیه عمومی و گسترش فضای سبز، موثرترین راهکار کاهش آلودگی هواست ......................... با بهینه سازی مصرف، از کاهش منابع حیاتی و آلودگی محیط زیست بکاهیم......................... زمین پاک = مدیریت پسماند، حفظ آب و خاک
متن صفحات
پیشخوان روزنامه ها
شهدای نصیر شهر
پیوندها
شست و شوی وسایل بازی در پارک شهدای گمنام
شست و شوی وسایل بازی پارکها و بوستانهای سطح شهر در دستور کار معاونت خدمات شهری قرار دارد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیرشهر، فرشاد شهسواری در حاشیه بازدید از بوستان شهدای گمنام بیان داشت: شست وشوی وسایل بازی موجود در پارکها و بوستان های سطح شهر در دستور کار معاونت خدمات شهری قرار دارد.

گفتنی است این عملیات از پارک شهدای گمنام آغاز و در حال حاضر تمامی وسایل بازی این پارک شسته شدند و در ادامه این فعالیت وسایل یازی دیگر پارکهای شهر شسته خواهند شد.

معاون خدمات شهری در راستای این خبر عنوان کرد: به دلیل اینکه کودکان بیشترین تماس را با وسایل بازی در پارکها دارند و با توجه به آلودگی موجود در شهر و به دلیل جلوگیری از بیماری های ناشی از گرد و غبار  و آلودگی هوا این فعالیت در حال انجام می باشد و امیدوار هستیم که رضایت شهروندان عزیز را در بر داشته باشد.

ارتباط با شهردار
روز شمار تاریخ

وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
سخن روز

 حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی) : انقلاب بزرگ اسلامى ما، تمام مسلمانان دنيا را اميدوار كرده است.

حضرت امام خمینی(ره) : تمام آثار تجدد و تمدن در اسلام مجاز است مگر آنهایی که فساد اخلاق بیاورد، فساد عفت بیاورد.

حضرت محمد(ص) : برترین عبادت ها انتظار فرج است.

امام حسین(ع) : عقل کامل نمی شود ، مگر به پیروی حق.

امام مهدی(عج) : برای فرج من بسیار دعا کنید ، که گشایش کارهای شما در ان است.

حضرت علی(ع) : آفت عالمان ، حب ریاست است.

امام جواد(ع) فرمود : ملاقات و دیدار با دوستان و برادران - خوب - موجب صفای دل و نورانیّت آن می گردد و سبب شكوفائی عقل و درایت خواهد گشت، گرچه در مدّت زمانی كوتاه انجام پذیرد.
 

سامانه 137