امروز‌ : چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - الأربعاء ۶ جماد ثاني ۱۴۳۹ - Wednesday 21 February 2018
جستجو در سایت :
درخت یعنی اکسیژن، یعنی آب، یعنی رودخانه، یعنی غذا، یعنی زندگی ............................. احترام به طبیعت احترام به زندگیست و احترام به زندگی احترام به خالق است .......................... بیایید هوایی پاک و آسمانی آبی را به کودکانمان هدیه کنیم ......................... استفاده از وسایل نقلیه عمومی و گسترش فضای سبز، موثرترین راهکار کاهش آلودگی هواست ......................... با بهینه سازی مصرف، از کاهش منابع حیاتی و آلودگی محیط زیست بکاهیم......................... زمین پاک = مدیریت پسماند، حفظ آب و خاک
متن صفحات
پیشخوان روزنامه ها
شهدای نصیر شهر
پیوندها
شهردار نصیرشهر خبر داد:
تخفیف عوارض شهرداری نصیر شهر به خوش حسابها

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیرشهر، مهدی محمودپور شهردار نصیرشهر از اجرای طرح تخفیف عوارض خبر داد و با اعلام اینکه مردم ولی نعمت های ما هستند، اضافه کرد: در همین رابطه با موافقت اعضای محترم شورای اسلامی شهر اجرای طرح تخفیف عوارض شهری را به اجرا گذاشتیم تا برای کسانی که توان پرداخت عوارض های خود را ندارند، مسیر هموارتر شود.

محمودپور ادامه داد: در این طرح شهروندانی که بدهی خود را به صورت یکجا و نقدی با شهرداری تسویه کنند از تخفیف 20 الی 35 درصدی بهره مند خواهند شد.

به گفته وی، مهم ترین هدف از اجرای این طرح با در نظر گرفتن رکود بازار کمک به مردم خوب نصیرشهر بوده است که امیدوارم شهروندانی که در این راستا هنوز اقدامی نکرده اند با غنیمت شمردن شرایط، هرچه سریع تر به شهرداری مراجعه کنند.

این مسئول اضافه کرد: شهرداری نصیرشهر طرح بخشودگی خوش حسابی را امسال نسبت به سایر شهرداری ها زودتر به مرحله اجرا گذاشته است.

ارتباط با شهردار
روز شمار تاریخ

وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
سخن روز

 حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی) : انقلاب بزرگ اسلامى ما، تمام مسلمانان دنيا را اميدوار كرده است.

حضرت امام خمینی(ره) : تمام آثار تجدد و تمدن در اسلام مجاز است مگر آنهایی که فساد اخلاق بیاورد، فساد عفت بیاورد.

حضرت محمد(ص) : برترین عبادت ها انتظار فرج است.

امام حسین(ع) : عقل کامل نمی شود ، مگر به پیروی حق.

امام مهدی(عج) : برای فرج من بسیار دعا کنید ، که گشایش کارهای شما در ان است.

حضرت علی(ع) : آفت عالمان ، حب ریاست است.

امام جواد(ع) فرمود : ملاقات و دیدار با دوستان و برادران - خوب - موجب صفای دل و نورانیّت آن می گردد و سبب شكوفائی عقل و درایت خواهد گشت، گرچه در مدّت زمانی كوتاه انجام پذیرد.
 

سامانه 137