امروز‌ : جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - الجمعة ۱۱ رمضان ۱۴۳۹ - Friday 25 May 2018
جستجو در سایت :
درخت یعنی اکسیژن، یعنی آب، یعنی رودخانه، یعنی غذا، یعنی زندگی ............................. احترام به طبیعت احترام به زندگیست و احترام به زندگی احترام به خالق است .......................... بیایید هوایی پاک و آسمانی آبی را به کودکانمان هدیه کنیم ......................... استفاده از وسایل نقلیه عمومی و گسترش فضای سبز، موثرترین راهکار کاهش آلودگی هواست ......................... با بهینه سازی مصرف، از کاهش منابع حیاتی و آلودگی محیط زیست بکاهیم......................... زمین پاک = مدیریت پسماند، حفظ آب و خاک
متن صفحات
پیشخوان روزنامه ها
شهدای نصیر شهر
پیوندها
آغاز عملیات زیرسازی کوچه فجر پنجم
در راستای تأمین رفاه حال، آسایش و جلب رضایتمندی شهروندان عملیات زیرسازی کوچه فجر پنجم آغاز شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیرشهر، مهدی محمودپور شهردار نصیرشهر از آغاز عملیات زیرسازی کوچه فجر پنجم خبر داد و گفت: در راستای تأمین رفاه حال، آسایش و جلب رضایتمندی شهروندان عملیات زیرسازی این معبر از امروز آغاز شده است.

محمودپور اظهار داشت: عملیات آسفالت و لکه گیری معابر سطح شهر ادامه می یابد و با بازدیدهای واحد عمران شهرداری تمامی خیابان ها، کوچه ها و معابری که نیاز به ترمیم یا آسفالت کلی دارند شناسایی و در اسرع وقت و با برآورد هزینه لکه گیری، آسفالت و اصلاح می شود .

وی در ادامه ارتقای کیفی و بهسازی معابر و پیاده روها را هدف اصلی پخش و مرمت آسفالت برشمرد و افزود: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته عملیات آسفالت و لکه گیری سایر خیابان ها و کوچه های سطح شهر انجام می شود

.

 

ارتباط با شهردار
روز شمار تاریخ

وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
سخن روز

 حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی) : انقلاب بزرگ اسلامى ما، تمام مسلمانان دنيا را اميدوار كرده است.

حضرت امام خمینی(ره) : تمام آثار تجدد و تمدن در اسلام مجاز است مگر آنهایی که فساد اخلاق بیاورد، فساد عفت بیاورد.

حضرت محمد(ص) : برترین عبادت ها انتظار فرج است.

امام حسین(ع) : عقل کامل نمی شود ، مگر به پیروی حق.

امام مهدی(عج) : برای فرج من بسیار دعا کنید ، که گشایش کارهای شما در ان است.

حضرت علی(ع) : آفت عالمان ، حب ریاست است.

امام جواد(ع) فرمود : ملاقات و دیدار با دوستان و برادران - خوب - موجب صفای دل و نورانیّت آن می گردد و سبب شكوفائی عقل و درایت خواهد گشت، گرچه در مدّت زمانی كوتاه انجام پذیرد.
 

سامانه 137