امروز‌ : چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - الأربعاء ۶ جماد ثاني ۱۴۳۹ - Wednesday 21 February 2018
جستجو در سایت :
درخت یعنی اکسیژن، یعنی آب، یعنی رودخانه، یعنی غذا، یعنی زندگی ............................. احترام به طبیعت احترام به زندگیست و احترام به زندگی احترام به خالق است .......................... بیایید هوایی پاک و آسمانی آبی را به کودکانمان هدیه کنیم ......................... استفاده از وسایل نقلیه عمومی و گسترش فضای سبز، موثرترین راهکار کاهش آلودگی هواست ......................... با بهینه سازی مصرف، از کاهش منابع حیاتی و آلودگی محیط زیست بکاهیم......................... زمین پاک = مدیریت پسماند، حفظ آب و خاک
متن صفحات
پیشخوان روزنامه ها
شهدای نصیر شهر
پیوندها
محمدرضا تیمورپور رئیس شورای اسلامی در دیدار با رابطین بهداشت تاکید کرد:
انجام بخش وسیعی از فعالیت های اجتماعی و بهداشتی با استفاده از داوطلبین و تشکل های مردمی امکان پذیر است

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیرشهر، در آستانه 14 آذر ( 5 دسامبر ) روز جهانی داوطلب بعد از ظهر دیروز 12 آبان ماه جلسه ای با حضور رابطین بهداشت، شهردار و اعضای شورای اسلامی نصیرشهر در سالن جلسات شورای اسلامی برگزار گردید.

محمدرضا تیمورپور رئیس شورای اسلامی نصیرشهر ضمن گرامیداشت و تبریک این روز و تقدیر و تشکر از فعالیت رابطین بهداشت با اشاره به خدمات ارزنده آنها در ترویج فرهنگ سلامت و تندرستی ضمن اعلام حمایت و استفاده از پتانسیل سازمانهای مردم نهاد بیان داشت: انجام بخش وسیعی از فعالیت های اجتماعی، فرهنگی و بخصوص بهداشتی با استفاده از داوطلبین و تشکل های مردمی امکان پذیر است.

تیمورپور از رابطین بهداشت به عنوان بازوان اجرایی مجموعه مدیریت شهری نام برد و گفت امیدواریم در برنامه ریزی مدیریت شهری از نظرات کارشناسی شده بیشتر این نهاد استفاده نمائیم.

ارتباط با شهردار
روز شمار تاریخ

وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
سخن روز

 حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی) : انقلاب بزرگ اسلامى ما، تمام مسلمانان دنيا را اميدوار كرده است.

حضرت امام خمینی(ره) : تمام آثار تجدد و تمدن در اسلام مجاز است مگر آنهایی که فساد اخلاق بیاورد، فساد عفت بیاورد.

حضرت محمد(ص) : برترین عبادت ها انتظار فرج است.

امام حسین(ع) : عقل کامل نمی شود ، مگر به پیروی حق.

امام مهدی(عج) : برای فرج من بسیار دعا کنید ، که گشایش کارهای شما در ان است.

حضرت علی(ع) : آفت عالمان ، حب ریاست است.

امام جواد(ع) فرمود : ملاقات و دیدار با دوستان و برادران - خوب - موجب صفای دل و نورانیّت آن می گردد و سبب شكوفائی عقل و درایت خواهد گشت، گرچه در مدّت زمانی كوتاه انجام پذیرد.
 

سامانه 137