امروز‌ : چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - الأربعاء ۶ جماد ثاني ۱۴۳۹ - Wednesday 21 February 2018
جستجو در سایت :
درخت یعنی اکسیژن، یعنی آب، یعنی رودخانه، یعنی غذا، یعنی زندگی ............................. احترام به طبیعت احترام به زندگیست و احترام به زندگی احترام به خالق است .......................... بیایید هوایی پاک و آسمانی آبی را به کودکانمان هدیه کنیم ......................... استفاده از وسایل نقلیه عمومی و گسترش فضای سبز، موثرترین راهکار کاهش آلودگی هواست ......................... با بهینه سازی مصرف، از کاهش منابع حیاتی و آلودگی محیط زیست بکاهیم......................... زمین پاک = مدیریت پسماند، حفظ آب و خاک
متن صفحات
پیشخوان روزنامه ها
شهدای نصیر شهر
پیوندها
برخورد کمیته پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز شهرداری با متخلفین
کمیته پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز شهرداری با ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح شهر برخورد کرد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیرشهر، ساعاتی پیش تیم کمیته پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز با همکاری واحد کنترل ساختمانی شهرداری، برخی از ساخت و سازهای غیر مجاز این شهر متوقف نمود.

فرشاد شهسواری مسئول واحد بازرسی در این خصوص اظهار کرد: با تشکیل کمیته پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در شهرداری و گشت زنی مداوم واحد کنترل ساختمانی از ساخت و ساز های غیرمجاز جلوگیری و از این به بعد با جدیت بیشتری پیشگیری و برخورد خواهد شد.

وی در ادامه اضافه کرد: یکی از معضلات مدیریت شهری ساخت و سازهای غیرمجاز می باشد بر همین اساس شهرداری نصیرشهر در راستای اجرای اهداف قانونی خود، با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در شهر برخورد قاطع و قانون گرا خواهد کرد.

شهسواری تصریح کرد: چنین ساخت و سازهای غیر مجاز نه تنها از سوی شهرداری وجاهت قانونی ندارد بلکه شهرداری را موظف می کند به استناد قانون در مرحله اول از ساخت چنین بناهایی جلوگیری کرده و اگر هم بطور پنهانی چنین بناهایی ساخته شود، نسبت به تخریب و از میان برداشتن آنها اقدام خواهد شد.

ارتباط با شهردار
روز شمار تاریخ

وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
سخن روز

 حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی) : انقلاب بزرگ اسلامى ما، تمام مسلمانان دنيا را اميدوار كرده است.

حضرت امام خمینی(ره) : تمام آثار تجدد و تمدن در اسلام مجاز است مگر آنهایی که فساد اخلاق بیاورد، فساد عفت بیاورد.

حضرت محمد(ص) : برترین عبادت ها انتظار فرج است.

امام حسین(ع) : عقل کامل نمی شود ، مگر به پیروی حق.

امام مهدی(عج) : برای فرج من بسیار دعا کنید ، که گشایش کارهای شما در ان است.

حضرت علی(ع) : آفت عالمان ، حب ریاست است.

امام جواد(ع) فرمود : ملاقات و دیدار با دوستان و برادران - خوب - موجب صفای دل و نورانیّت آن می گردد و سبب شكوفائی عقل و درایت خواهد گشت، گرچه در مدّت زمانی كوتاه انجام پذیرد.
 

سامانه 137