امروز‌ : دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - الإثنين ۱۴ رمضان ۱۴۳۹ - Monday 28 May 2018
جستجو در سایت :
شَهرُ رَمَضانَ الَّذِی اُنزِلَ فیهِ القُرءانُ هُدًی لِلنّاسِ وبَیِّنتٍ مِّنَ الهُدی والفُرقانِ.................................. ماه رمضان در هر سال، قطعه ای از بهشت است که خدا در جهنم سوزان دنیای مادی ما آن را وارد می کند و به ما فرصت می دهد که خودمان را بر سر این سفره الهی در این ماه، وارد بهشت کنیم مقام معظم رهبری
متن صفحات
پیشخوان روزنامه ها
شهدای نصیر شهر
پیوندها
برخورد کمیته پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز شهرداری با متخلفین
کمیته پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز شهرداری با ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح شهر برخورد کرد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیرشهر، ساعاتی پیش تیم کمیته پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز با همکاری واحد کنترل ساختمانی شهرداری، برخی از ساخت و سازهای غیر مجاز این شهر متوقف نمود.

فرشاد شهسواری مسئول واحد بازرسی در این خصوص اظهار کرد: با تشکیل کمیته پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در شهرداری و گشت زنی مداوم واحد کنترل ساختمانی از ساخت و ساز های غیرمجاز جلوگیری و از این به بعد با جدیت بیشتری پیشگیری و برخورد خواهد شد.

وی در ادامه اضافه کرد: یکی از معضلات مدیریت شهری ساخت و سازهای غیرمجاز می باشد بر همین اساس شهرداری نصیرشهر در راستای اجرای اهداف قانونی خود، با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در شهر برخورد قاطع و قانون گرا خواهد کرد.

شهسواری تصریح کرد: چنین ساخت و سازهای غیر مجاز نه تنها از سوی شهرداری وجاهت قانونی ندارد بلکه شهرداری را موظف می کند به استناد قانون در مرحله اول از ساخت چنین بناهایی جلوگیری کرده و اگر هم بطور پنهانی چنین بناهایی ساخته شود، نسبت به تخریب و از میان برداشتن آنها اقدام خواهد شد.

ارتباط با شهردار
روز شمار تاریخ

وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
سخن روز

امام صادق(ع) می فرماید: خداوند متعال فرموده: «روزه از من است و پاداش آن را من می دهم

 حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی) : انقلاب بزرگ اسلامى ما، تمام مسلمانان دنيا را اميدوار كرده است.

حضرت امام خمینی(ره) : تمام آثار تجدد و تمدن در اسلام مجاز است مگر آنهایی که فساد اخلاق بیاورد، فساد عفت بیاورد.

حضرت محمد(ص) : برترین عبادت ها انتظار فرج است.

امام حسین(ع) : عقل کامل نمی شود ، مگر به پیروی حق.

امام مهدی(عج) : برای فرج من بسیار دعا کنید ، که گشایش کارهای شما در ان است.

حضرت علی(ع) : آفت عالمان ، حب ریاست است.

امام جواد(ع) فرمود : ملاقات و دیدار با دوستان و برادران - خوب - موجب صفای دل و نورانیّت آن می گردد و سبب شكوفائی عقل و درایت خواهد گشت، گرچه در مدّت زمانی كوتاه انجام پذیرد.
 

سامانه 137