امروز‌ : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - الأربعاء ۲۵ ربيع أول ۱۴۳۹ - Wednesday 13 December 2017
جستجو در سایت :
اخبار ایران و جهان:تهران- ایرنا- خبرگزاری فرانسه بر پایه داده های یك مركز اسپانیایی رصد اقدامات اسلام ستیزانه، اعلام كرد این دست اقدامات در فاصله 2014 تا 2015 میلادی، 10 برابر شده است............................. هران - ایرنا - رئیس اداره نظارت ارزیابی تولید فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: استفاده از تالك با توجه به رأی كمیته فنی و قانونی این سازمان به صورت پودری در فرآورده های كودكان زیر سه سال ممنوع است.......................... پكن - ایرنا - «گائو هونگبو» كه كمتر از دو هفته هدایت تیم ملی فوتبال چین را بر عهده گرفته، از همگروه شدن تیمش با ایران در مرحله نهایی رقابت های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه ابراز نگرانی كرد......................... ساری-ایرنا--قائم مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت که تا پایان عمر دولت یازدهم نسل چهارم فناروی ارتباطات به تمامی استان های کشور گسترش می یابد......................... تهران- ایرنا- یكی از مهمترین پیامدهای اجرای اقتصاد مقاومتی، توانمند سازی شهروندان در قالب یك اقتصاد پویا، مولد، درونزا و برونگرا است. در این میان، هدفمند سازی واقعی و صحیح یارانه ها می تواند مصداق عملیاتی سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی قرار گیرد
متن صفحات
پیشخوان روزنامه ها
شهدای نصیر شهر
پیوندها
برخورد کمیته پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز شهرداری با متخلفین
کمیته پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز شهرداری با ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح شهر برخورد کرد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیرشهر، ساعاتی پیش تیم کمیته پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز با همکاری واحد کنترل ساختمانی شهرداری، برخی از ساخت و سازهای غیر مجاز این شهر متوقف نمود.

فرشاد شهسواری مسئول واحد بازرسی در این خصوص اظهار کرد: با تشکیل کمیته پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در شهرداری و گشت زنی مداوم واحد کنترل ساختمانی از ساخت و ساز های غیرمجاز جلوگیری و از این به بعد با جدیت بیشتری پیشگیری و برخورد خواهد شد.

وی در ادامه اضافه کرد: یکی از معضلات مدیریت شهری ساخت و سازهای غیرمجاز می باشد بر همین اساس شهرداری نصیرشهر در راستای اجرای اهداف قانونی خود، با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در شهر برخورد قاطع و قانون گرا خواهد کرد.

شهسواری تصریح کرد: چنین ساخت و سازهای غیر مجاز نه تنها از سوی شهرداری وجاهت قانونی ندارد بلکه شهرداری را موظف می کند به استناد قانون در مرحله اول از ساخت چنین بناهایی جلوگیری کرده و اگر هم بطور پنهانی چنین بناهایی ساخته شود، نسبت به تخریب و از میان برداشتن آنها اقدام خواهد شد.

ارتباط با شهردار
روز شمار تاریخ

وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
سخن روز

 حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی) : انقلاب بزرگ اسلامى ما، تمام مسلمانان دنيا را اميدوار كرده است.

حضرت امام خمینی(ره) : تمام آثار تجدد و تمدن در اسلام مجاز است مگر آنهایی که فساد اخلاق بیاورد، فساد عفت بیاورد.

حضرت محمد(ص) : برترین عبادت ها انتظار فرج است.

امام حسین(ع) : عقل کامل نمی شود ، مگر به پیروی حق.

امام مهدی(عج) : برای فرج من بسیار دعا کنید ، که گشایش کارهای شما در ان است.

حضرت علی(ع) : آفت عالمان ، حب ریاست است.

امام جواد(ع) فرمود : ملاقات و دیدار با دوستان و برادران - خوب - موجب صفای دل و نورانیّت آن می گردد و سبب شكوفائی عقل و درایت خواهد گشت، گرچه در مدّت زمانی كوتاه انجام پذیرد.
 

سامانه 137