امروز‌ : شنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - السبت ۶ شعبان ۱۴۳۹ - Saturday 21 April 2018
جستجو در سایت :
درخت یعنی اکسیژن، یعنی آب، یعنی رودخانه، یعنی غذا، یعنی زندگی ............................. احترام به طبیعت احترام به زندگیست و احترام به زندگی احترام به خالق است .......................... بیایید هوایی پاک و آسمانی آبی را به کودکانمان هدیه کنیم ......................... استفاده از وسایل نقلیه عمومی و گسترش فضای سبز، موثرترین راهکار کاهش آلودگی هواست ......................... با بهینه سازی مصرف، از کاهش منابع حیاتی و آلودگی محیط زیست بکاهیم......................... زمین پاک = مدیریت پسماند، حفظ آب و خاک
متن صفحات
پیشخوان روزنامه ها
شهدای نصیر شهر
پیوندها
تعمیر سطلهای زباله در نصیرشهر
25 عدد سطل زباله در سطح نصیرشهر تعمیر و رنگ آمیزی شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیرشهر؛ عباس جوادی معاون خدمات شهر با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی تماس های شهروندان و بازدید میدانی مطلع شدیم برخی از سطل های زباله در نقاط سطح شهر به دلیل فرسودگی نیاز به تعمیر دارد که در اسرع وقت به تعمیر آنها اقدام نمودیم.

وی افزود: برخی اوقات بدلیل استفاده بیش از حد و یا عدم دقت در تخلیه زباله، این سطلها بعد از مدتی آسیب دیده یا مستهلک می شوند، این امر علاوه بر اینکه زیبایی منظر عمومی را تحت شعاع قرار می دهد ممکن است سلامت شهروندان را به خطر اندازد.

ارتباط با شهردار
روز شمار تاریخ

وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
سخن روز

 حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی) : انقلاب بزرگ اسلامى ما، تمام مسلمانان دنيا را اميدوار كرده است.

حضرت امام خمینی(ره) : تمام آثار تجدد و تمدن در اسلام مجاز است مگر آنهایی که فساد اخلاق بیاورد، فساد عفت بیاورد.

حضرت محمد(ص) : برترین عبادت ها انتظار فرج است.

امام حسین(ع) : عقل کامل نمی شود ، مگر به پیروی حق.

امام مهدی(عج) : برای فرج من بسیار دعا کنید ، که گشایش کارهای شما در ان است.

حضرت علی(ع) : آفت عالمان ، حب ریاست است.

امام جواد(ع) فرمود : ملاقات و دیدار با دوستان و برادران - خوب - موجب صفای دل و نورانیّت آن می گردد و سبب شكوفائی عقل و درایت خواهد گشت، گرچه در مدّت زمانی كوتاه انجام پذیرد.
 

سامانه 137