امروز‌ : شنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - السبت ۶ شعبان ۱۴۳۹ - Saturday 21 April 2018
جستجو در سایت :
درخت یعنی اکسیژن، یعنی آب، یعنی رودخانه، یعنی غذا، یعنی زندگی ............................. احترام به طبیعت احترام به زندگیست و احترام به زندگی احترام به خالق است .......................... بیایید هوایی پاک و آسمانی آبی را به کودکانمان هدیه کنیم ......................... استفاده از وسایل نقلیه عمومی و گسترش فضای سبز، موثرترین راهکار کاهش آلودگی هواست ......................... با بهینه سازی مصرف، از کاهش منابع حیاتی و آلودگی محیط زیست بکاهیم......................... زمین پاک = مدیریت پسماند، حفظ آب و خاک
متن صفحات
پیشخوان روزنامه ها
شهدای نصیر شهر
پیوندها
شستشو و تنظیف تابلوها و علائم ترافیکی و معابر نصیرشهر
شستشو و تنظیف تابلوها و علائم ترافیکی و معابر سطح شهر در راستای حفظ و ساماندهی تاسیسات شهری

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیرشهر، مرتضی جعفری مسئول امور شهری در این خصوص بیان داشت: به منظور ارتقای امنیت و ایمنی شهروندان و بهبود وضعیت ظاهری علائم ترافیکی شهری از ابتدای سال تا کنون عملیات شستشو و تنظیف بیش از 100 مورد تابلو علائم و نشانه های ترافیکی به همت اداره خدمات و محیط زیست شهری اجرا گردیده است.

جعفری با بیان خبر اجرای عملیات تنظیف تابلوهای ترافیکی در معابر سطح شهر، عنوان کرد: شستشو و پاکسازی تابلوهای علائم ترافیکی از ضرورت های مهندسی راه ها و تسهیل در ساماندهی ترافیک معابر می باشد و نصب علائم، خط کشی خیابان ها، نصب گذرگاه ایمن از دیگر موارد تاثیر گذار بر ارتقای امنیت و ایمنی شهروندان و بهبود مدیریت ترافیک است.

وی در ادامه توضیح داد: این تابلوها شامل انواع تابلوهای ترافیکی هشدار دهنده، پیش گاهی، انتظامی و اخباری است که هر ماه شستشو داده می شود.


ارتباط با شهردار
روز شمار تاریخ

وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
سخن روز

 حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی) : انقلاب بزرگ اسلامى ما، تمام مسلمانان دنيا را اميدوار كرده است.

حضرت امام خمینی(ره) : تمام آثار تجدد و تمدن در اسلام مجاز است مگر آنهایی که فساد اخلاق بیاورد، فساد عفت بیاورد.

حضرت محمد(ص) : برترین عبادت ها انتظار فرج است.

امام حسین(ع) : عقل کامل نمی شود ، مگر به پیروی حق.

امام مهدی(عج) : برای فرج من بسیار دعا کنید ، که گشایش کارهای شما در ان است.

حضرت علی(ع) : آفت عالمان ، حب ریاست است.

امام جواد(ع) فرمود : ملاقات و دیدار با دوستان و برادران - خوب - موجب صفای دل و نورانیّت آن می گردد و سبب شكوفائی عقل و درایت خواهد گشت، گرچه در مدّت زمانی كوتاه انجام پذیرد.
 

سامانه 137